Teslimat Şartları

Teslimat Şartlarımız

  1. Sipariş iptal işlemini teslimattan 3 saat önce yapmanız gerekmektedir.
  2. Alışverişiniz esnasında meydan gelecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sinirlidir.
  3. Sipariş ile ilgili belirtilen bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması.
  4. Ödeme araçlarında provizyonun alınması.
  5. Belirtilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden bağlantı kurulabilir olması.
  6. Teslim Saati stok, hava, trafik ve uzaklığa göre değişebilir.
  7. Ambalajlar ve yan ürünler mevsime ve stok durumuna göre değişebilir.
  8. Olumsuz koşullarda sipariş kabul etmeme ve siparişi iade etme hakkımız vardır.

Ayni Gün Teslimlerde En Son Sipariş Kabul Saati: Ayni gün teslimlerde en son sipariş kabul saati 17:00. Sevgililer günü ve Anneler günü gibi özel günlerde teslim saatlerinde garanti verememekteyiz. Bu gibi özel günlerde en az bir gün önceden sipariş vermenizi tavsiye etmekteyiz ve aynı gün yerine ulaşamayan siparişleri ertesi gün dağıtıma vermekteyiz.

Şehir Merkezi Dışında Yerlere Teslim: Fiyatlar şehir Merkezi sayılan yerler için geçerlidir. Şehir Merkezi dışındaki yerlere fark isteme veya yoğun günlerde siparişi ret etme hakkımız vardır.

Alıcı Çiçeği Kabul Etmez ise: Alıcının isteyerek çiçeği kabul etmeme durumunda çiçek merkezimize geri getirilir ve 3 gün merkezde saklanır. Bu 3 gün içinde merkezden alınmayan çiçek imha edilir. Siparişlerinizin alıcı tarafından kabul edilmediği durumlarda ücret iadesi yapılmaz

Alıcı Adreste Bulunamaz ise Ne Olur: Alici Evde Yoksa Çiçek sırası ile kapı komşusu, apartman görevlisi, bunlarda bulunamaz ise kapıya bırakılır. İş yerlerinde Danışma veya Güvenliklere teslim edilir. Siparişlerinizde Adres ve Tarih Değişikliği Siparişleriniz hazırlanmadığı ve yola çıkmadığı müddetçe bu hakkınız vardır. Ancak hazırlandıktan sonra teslim tarihi ve adres değişikliğinde ücret talep edilir. Teslim Saatleri Sipariş teslimi 09.00-21.00 saatleri arasında yapılır.

Uyarı ihtilaf halinde firmamız ürün bedeli kadar sorumludur.Gerektiğinde firmamız siparişi tek taraflı olarak ürün bedelini geri ödeyerek iptal etme hakkına sahiptir.

Garanti İade Şartları

ÖNEMLİ UYARI: Katalogdaki canlı çiçek ürünlerimizin tanıtım fotoğraflarındaki resimler mevsim çiçeklerine uygun olarak başka bir çiçek ile değiştirilebilir. Model birebir olur fakat içerisinde barındırdığı çiçek, mevsim çiçeklerinin bulunabilirliğine göre değişim gösterebilir. Sitemiz üzerinden alışveriş yapan müşterimiz bu uyarıyı dikkate almış ve kabul etmiş sayılır. Bu uyarı ile birlikte Firmamızdan, konuyla ilgili Yasal hiçbir hak iddia edilemez!... Siz değerli Doğa Buket müşterilerine duyurulur.

En Çok Satılanlar

Hızlı Ödeme

Hızlı Ödeme

Yandaki "Fiyat Seçen..

0,00TL KDV Hariç: 0,00TL

Papatya Buketi

Papatya Buketi

Beyaz papatyalar ile..

61,00TL KDV Hariç: 51,69TL

Günün Neşesi

Günün Neşesi

Cam vazo içerisinde ..

85,00TL KDV Hariç: 72,03TL

Mor Orkide

Mor Orkide

Seramik saksı içeris..

90,00TL KDV Hariç: 76,27TL